Q8P1CKKR12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8P1CKKR12
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED
Ngā Rauemi: Q8P1CKKR12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8P1CKKR12
Tau Wae Q8P1CKKR12 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11708 pcs Pepa Raraunga Q8P1CKKR12.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa Q Series
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.31" (7.87mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 100mcd Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Red
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Diffused 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug I teie nei 20mA