Q6R3CYYRG24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q6R3CYYRG24E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6R3CYYRG24E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL MOUNT INDICATOR RD/GR
Ngā Rauemi: Q6R3CYYRG24E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6R3CYYRG24E
Tau Wae Q6R3CYYRG24E Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 9960 pcs Pepa Raraunga Q6R3CYYRG24E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V Green, 24V Red
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa Q Series
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Ētahi Ingoa 679-2709
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd Green, 20mcd Red
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green, Red Tiaki Ingoa IP67
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 24V Green, 24V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
I teie nei 20mA Green, 20mA Red