Q6P1CXXSW12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6P1CXXSW12
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YLW
Ngā Rauemi: Q6P1CXXSW12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6P1CXXSW12
Tau Wae Q6P1CXXSW12 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YLW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9087 pcs Pepa Raraunga Q6P1CXXSW12.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa Q Series
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 600mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1) Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae White
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator White Clear 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Solder Lug I teie nei 20mA