Q6F3CYYRG24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q6F3CYYRG24E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6F3CYYRG24E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL MOUNT INDICATOR RD/GR
Ngā Rauemi: Q6F3CYYRG24E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6F3CYYRG24E
Tau Wae Q6F3CYYRG24E Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 11431 pcs Pepa Raraunga Q6F3CYYRG24E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V Green, 24V Red
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa Q Series
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Ētahi Ingoa 679-2705
Q6F3CXXRG24E
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 8mcd Green, 10mcd Red
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 3mm (T-1) Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Green, Red
Tiaki Ingoa IP67 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 24V Green, 24V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Flat Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) I teie nei 20mA Green, 20mA Red