Q14P7BXXSW12E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q14P7BXXSW12E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED INDICATOR 14MM PROMINENT 12V
Ngā Rauemi: Q14P7BXXSW12E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q14P7BXXSW12E
Tau Wae Q14P7BXXSW12E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga LED INDICATOR 14MM PROMINENT 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6196 pcs Pepa Raraunga Q14P7BXXSW12E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa Q Series
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.55" (13.97mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 4400mcd Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 10.00mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae White
Tiaki Ingoa IP67 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator White Clear 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) I teie nei 20mA