Q10F5SXXSW02E
APEM Inc.APEM Inc.
Q10F5SXXSW02E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q10F5SXXSW02E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED PANEL IND WHITE 3.3V IP67
Ngā Rauemi: Q10F5SXXSW02E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q10F5SXXSW02E
Tau Wae Q10F5SXXSW02E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga LED PANEL IND WHITE 3.3V IP67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3647 pcs Pepa Raraunga Q10F5SXXSW02E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 3.3V
Tirohia te Angle 60° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa Q Series
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.39" (10.00mm) Ētahi Ingoa 679-3913
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 950mcd
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae White
Tiaki Ingoa IP67 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator White 60° 3.3V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) I teie nei 20mA