PT65726L254
Hua Hua
Tau Wae: PT65726L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65726L254.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65726L254
Tau Wae PT65726L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13183 pcs Pepa Raraunga PT65726L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Cycles Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Octal 8 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga Octal Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Rotary for Tool Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT65724
PT65724
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
I roto i te taonga: 19264 pcs
Tikiake: PT65724.pdf
RFQ
PT65724L254
PT65724L254
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 16108 pcs
Tikiake: PT65724L254.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V