PT65526L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65526L254 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT65526L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65526L254.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65526L254
Tau Wae PT65526L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13678 pcs Pepa Raraunga PT65526L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Ētahi Ingoa 679-1947
PT65526L254-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Cycles
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Octal 8 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze