PT65512L254
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT65512L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65512L254.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65512L254
Tau Wae PT65512L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16267 pcs Pepa Raraunga PT65512L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Cycles Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA