PT65501L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65501L254 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT65501L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65501L254.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65501L254
Tau Wae PT65501L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22052 pcs Pepa Raraunga PT65501L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Ētahi Ingoa 679-1935
PT65501L254-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga BCD Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Rotary with Knob Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT65501
PT65501
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V