PT65121L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65121L254 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT65121L254
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
Ngā Rauemi: PT65121L254.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT65121L254
Tau Wae PT65121L254 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26670 pcs Pepa Raraunga PT65121L254.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa PT65
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa 679-1922
PT65121L254-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC Whakatauranga onamata 150mA
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga SP4T Rauemi Ara Thermoplastic
Momo Kaihoko Rotary for Tool Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT65121
PT65121
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V