PKJ60B14
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PKJ60B14
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua KNOB KNURLED 0.250" PLASTIC
Ngā Rauemi: PKJ60B14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKJ60B14
Tau Wae PKJ60B14 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga KNOB KNURLED 0.250" PLASTIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88384 pcs Pepa Raraunga PKJ60B14.pdf
Momo Knurled, Straight Kāhua Cylindrical with Pointer
Rahi Tae 0.250" (6.35mm) Raupapa PKJ
Ētahi Ingoa PKJ60B14-ND Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Plastic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tohu Line on Side Teitei 0.550" (13.97mm)
Ngā āhuatanga 6-32 Set Screw Taimana 0.640" (16.20mm)
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PKJ50B14
PKJ50B14
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: KNOB KNURLED 0.250" PLASTIC
I roto i te taonga: 105828 pcs
Tikiake: PKJ50B14.pdf
RFQ
PKJ.M1.4SL.DG
PKJ.M1.4SL.DG
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 4023 pcs
Tikiake: PKJ.M1.4SL.DG.pdf
RFQ
PKJ60B1/4
PKJ60B1/4
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity