P25SMT103TR
APEM Inc.APEM Inc.
P25SMT103TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P25SMT103TR
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V
Ngā Rauemi: P25SMT103TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
5100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P25SMT103TR
Tau Wae P25SMT103TR Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61076 pcs Pepa Raraunga P25SMT103TR.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa P25
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 679-3634
679-3634-ND
P25SMT 103TR
P25SMT103
Tae Mahi -50°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te roa 0.276" (7.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.098" (2.50mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga Hexadecimal
Rauemi Ara - Momo Kaihoko Rotary for Tool
Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P25P42A22P1-240
P25P42A22P1-240
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY CONTACTOR 3PST 25A 240V