NDPL-10T-V
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NDPL-10T-V
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NDPL-10T-V
Tau Wae NDPL-10T-V Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4295 pcs Pepa Raraunga
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa NDPL
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te roa 1.050" (26.67mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga Tape Seal Te Oranga Rawa 2,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 10 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Whakatauranga onamata 25mA