KG313A2KXD24TX
APEM Inc.APEM Inc.
KG313A2KXD24TX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KG313A2KXD24TX
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 15A 12V
Ngā Rauemi: KG313A2KXD24TX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KG313A2KXD24TX
Tau Wae KG313A2KXD24TX Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 15A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5575 pcs Pepa Raraunga KG313A2KXD24TX.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa KG
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 36.80mm x 21.08mm Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 24 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Green
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 15A (DC) Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 15A (DC)