ISR3SAD7/100
APEM Inc.APEM Inc.
ISR3SAD7/100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISR3SAD7/100
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
Ngā Rauemi: ISR3SAD7/100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISR3SAD7/100
Tau Wae ISR3SAD7/100 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10214 pcs Pepa Raraunga ISR3SAD7/100.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa IS
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 13.60mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 679-1098
ISR3SAD7100
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 500,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 400mA (AC), 100mA (DC)