IRR3S422000
APEM Inc.APEM Inc.
IRR3S422000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRR3S422000
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 250V
Ngā Rauemi: IRR3S422000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRR3S422000
Tau Wae IRR3S422000 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6590 pcs Pepa Raraunga IRR3S422000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa IR
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.20mm Dia Packaging Tray
Ētahi Ingoa 679-2342 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Tactile Feedback Te Oranga Rawa 500,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 200mA (AC/DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IRR3S422L0S
IRR3S422L0S
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 250V
I roto i te taonga: 4074 pcs
Tikiake: IRR3S422L0S.pdf
RFQ
IRR3S422
IRR3S422
Kaihanga: APEM Inc.