CT41001N020
APEM Inc.APEM Inc.
CT41001N020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT41001N020
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V
Ngā Rauemi: CT41001N020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT41001N020
Tau Wae CT41001N020 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5902 pcs Pepa Raraunga CT41001N020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakawhiti Mahinga On-Off
Raupapa CT Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.20mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 679-3608
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPST Panel Mount
Whakatauranga onamata 10A (AC), 15A (DC) Takahanga DPST
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Nickel Plated Te roa o te Kaihoko 17.50mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CT4100
CT4100
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LINKING CABLE 4WAY PLUG 100MM
I roto i te taonga: 4944 pcs
Tikiake: CT4100.pdf
RFQ
CT4078-EU
CT4078-EU
Kaihanga: Cal Test Electronics
Whakaahuatanga: DIFFERENTIAL PROBE KIT 120MHZ 22
I roto i te taonga: 4491 pcs
Tikiake: CT4078-EU.pdf
RFQ
CT41021N000
CT41021N000
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V
Tikiake: CT41021N000.pdf
Kaihanga: Cal Test Electronics
Whakaahuatanga: USB POWER LEAD 200CM 2.1MM +P
Tikiake: CT4122.pdf
Whakaahuatanga: ACTIVE OPROBE X10 1.2GHZ - ELD
I roto i te taonga: 124 pcs
Kaihanga: Dialight