BF240SD3GR2500
APEM Inc.APEM Inc.
BF240SD3GR2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BF240SD3GR2500
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH JOYSTICK PADDLE HALL
Ngā Rauemi: BF240SD3GR2500.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 677 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 677 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BF240SD3GR2500
Tau Wae BF240SD3GR2500 Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 677 pcs Pepa Raraunga BF240SD3GR2500.pdf
Tuhinga o mua 5VDC Momo Joystick, 1 - Axis
Kāhua Whakamutunga Connector Whakawhiti Mahinga 2-Way Directional
Raupapa BF Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 21.00mm x 10.00mm
Whakaputa Analog (Hall Effect) Ētahi Ingoa 679-2371
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 2,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Nga Mahi, Tetahi - Ngā āhuatanga Green Actuator, Switching Points ± 25°
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Joystick, 1 - Axis Analog (Hall Effect) Output
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga - Momo Kaihoko Paddle
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BF22312-45B
BF22312-45B
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: CCFL WH LAMP 1160V 5MA 2.2X312MM
I roto i te taonga: 10508 pcs
Tikiake: BF22312-45B.pdf
RFQ
BF244A
BF244A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: JFET N-CH 30V 50MA TO92
I roto i te taonga: 5390 pcs
Tikiake: BF244A.pdf
RFQ
BF240_ND74Z
BF240_ND74Z
Whakaahuatanga: TRANSISTOR RF NPN 40V 50MA TO-92
Tikiake:
BF240,112
BF240,112
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: TRANS NPN 40V 25MA SOT54
Tikiake:
Whakaahuatanga: CCFL WH LAMP 1700V 5MA 2.2X258MM
Tikiake: BF22258-25B.pdf
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: SCR
BF240
BF240
Whakaahuatanga: CCFL WH LAMP 1100V 6MA 2.3X312MM
BF240_J35Z
BF240_J35Z
Whakaahuatanga: TRANS RF NPN 40V 50MA TO-92
BF22258-25B/DK01
BF22258-25B/DK01
Tikiake: BF22258-25B/DK01.pdf
Whakaahuatanga: CCFL WH LAMP 1400V 5MA 2.4X437MM
BF240_D74Z
BF240_D74Z
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel