BA9SG12A
APEM Inc.APEM Inc.
BA9SG12A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA9SG12A
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua BASED LED BA9S GREEN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA9SG12A
Tau Wae BA9SG12A Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 14328 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 12V
Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Raupapa -
Ētahi Ingoa 679-2929 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lamp Replacement Green Miniature Bayonet (BA9S) 12V 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Whirihoranga Single