AVY91003D240T
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AVY91003D240T
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AVY91003D240T
Tau Wae AVY91003D240T Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1052 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Momo Vandal Resistant
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa AV Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.20mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakatauranga onamata 50mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver