AV09C7L3D2406E
Hua Hua
Tau Wae: AV09C7L3D2406E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi: AV09C7L3D2406E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 878 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AV09C7L3D2406E
Tau Wae AV09C7L3D2406E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 878 pcs Pepa Raraunga AV09C7L3D2406E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Momo Vandal Resistant, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa AV Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.20mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP54 - Dust Protected, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2 VDC
Momo Whakamarama, Tae LED, Red Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 50mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver