AV09C703D240E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AV09C703D240E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi: AV09C703D240E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AV09C703D240E
Tau Wae AV09C703D240E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1416 pcs Pepa Raraunga AV09C703D240E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Momo Vandal Resistant
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa AV Pihanga Whakapae Paepae Circular - 19.20mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP54 - Dust Protected, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 50mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver