9SA50ABL6500
APEM Inc.APEM Inc.
9SA50ABL6500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9SA50ABL6500
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH JOYSTICK BALL INDUCTIVE
Ngā Rauemi: 9SA50ABL6500.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 472 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9SA50ABL6500
Tau Wae 9SA50ABL6500 Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 472 pcs Pepa Raraunga 9SA50ABL6500.pdf
Tuhinga o mua 4.75 ~ 15VDC Momo Joystick, 1 - Axis
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Whakawhiti Mahinga 2-Way Directional
Raupapa 9000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 41.00mm Dia
Whakaputa Analog (Inductive) Ētahi Ingoa 679-1413
9SA50ABL-65-00
9SA50AC2200
9SA50AC6500
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Te Kaha Mahi -
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Nga Mahi, Tetahi - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Joystick, 1 - Axis Analog (Inductive) Output
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga - Momo Kaihoko Ball Tip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HF10R11
HF10R11
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH JOYSTICK BALL TIP HALL
I roto i te taonga: 1099 pcs
Tikiake: HF10R11.pdf
RFQ
TBWB2AOG
TBWB2AOG
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TRACKBALL 50MA 32V