8632AB6X718UL
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8632AB6X718UL
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: 8632AB6X718UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8632AB6X718UL
Tau Wae 8632AB6X718UL Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6618 pcs Pepa Raraunga 8632AB6X718UL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 8000
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 30,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 2A 3-33V
I roto i te taonga: 1204 pcs
Tikiake:
RFQ
8632ABUL
8632ABUL
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 8079 pcs
Tikiake: 8632ABUL.pdf
RFQ
8632A
8632A
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 8632A.pdf