810KMV30Q
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 810KMV30Q
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: 810KMV30Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 810KMV30Q
Tau Wae 810KMV30Q Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5798 pcs Pepa Raraunga 810KMV30Q.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 800
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 60,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 6A (AC), 7A (DC)