641H/2TKLUXE
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 641H/2TKLUXE
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V
Ngā Rauemi: 641H/2TKLUXE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 641H/2TKLUXE
Tau Wae 641H/2TKLUXE Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3569 pcs Pepa Raraunga 641H/2TKLUXE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa 600H
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.20mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 641H2TKLUXE Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Front Panel Sealing
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPST Panel Mount
Whakatauranga onamata 15A (AC) Takahanga DPST
Mahinga Whakauru M12 x 0.75 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Nickel Plated Te roa o te Kaihoko 17.50mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
641H/22V
641H/22V
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V
I roto i te taonga: 5580 pcs
Tikiake: 641H/22V.pdf
RFQ
641K
641K
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK TO-3 HORZ MT NO HOLES
I roto i te taonga: 12891 pcs
Tikiake: 641K.pdf
RFQ
641H/2K
641H/2K
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 641H/2K.pdf
641HK
641HK
Tikiake: 641HK.pdf
641SH/2+U13X2015
641SH/2+U13X2015
Tikiake:
641H
641H
Tikiake: 641H.pdf
641H/2
641H/2
Tikiake: 641H/2.pdf
641NH/2
641NH/2
Tikiake: 641NH/2.pdf
641V
641V
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK FOR METAL CASE SEMI
Tikiake:
641SH/2
641SH/2
641C
641C
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMER PULSE 100MH 5.2DCR
Tikiake: 641C.pdf
641H/21V
641H/21V
Tikiake: 641H/21V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel