401ZQEUL
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 401ZQEUL
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST 1A 125V
Ngā Rauemi: 401ZQEUL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 401ZQEUL
Tau Wae 401ZQEUL Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20633 pcs Pepa Raraunga 401ZQEUL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Off
Raupapa 400 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 401ZQE/UL
401ZQE/UL-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 1A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo White Takahanga SPST
Momo Kaihoko Round, Plunger
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
401ZQE
401ZQE
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPST 1A 125V
I roto i te taonga: 29716 pcs
Tikiake: 401ZQE.pdf
RFQ
401R153U020AA9
401R153U020AA9
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4777 pcs
Tikiake: 401R153U020AA9.pdf
RFQ
401R1C3.8
401R1C3.8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 40A 3.8KVAC
I roto i te taonga: 194 pcs
Tikiake: 401R1C3.8.pdf
401V
401V
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK POWER TO-3
Tikiake: 401V.pdf
401S1ZQE
401S1ZQE
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 401S1ZQE.pdf
401SZQEJ61283/UL
401SZQEJ61283/UL
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST 1A 125V
Tikiake: 401SZQEJ61283/UL.pdf
401X
401X
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 401X=WILMAR UNDERVOLTAGE RELA
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake:
401ZQE2
401ZQE2
Tikiake: 401ZQE2.pdf
401ZBE
401ZBE
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST 0.4VA 20V