3ETH9-12.0
APEM Inc.APEM Inc.
3ETH9-12.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3ETH9-12.0
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi: 1.3ETH9-12.0.pdf2.3ETH9-12.0.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3ETH9-12.0
Tau Wae 3ETH9-12.0 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55052 pcs Pepa Raraunga 1.3ETH9-12.0.pdf2.3ETH9-12.0.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 1.00mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa Multimec® 3
Packaging Tray Whakaahuatanga 10.10mm x 10.10mm
Ētahi Ingoa 3ETH9-12.0-ND
Tae Mahi -40°C ~ 160°C
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 24VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 12.00mm