3637NF/2UL
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3637NF/2UL
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 6A 250V
Ngā Rauemi: 3637NF/2UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3637NF/2UL
Tau Wae 3637NF/2UL Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 6A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4203 pcs Pepa Raraunga 3637NF/2UL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 3600NF Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.20mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3637NF2UL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Sealed Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 6A (AC), 12A (DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru M12 x 0.75
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Nickel Plated
Te roa o te Kaihoko 17.50mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
36380
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX SOFTFINISH SCREWDRIVER T2
I roto i te taonga: 9926 pcs
Tikiake:
RFQ
36382
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TORX SOFTFINISH SCRDRV T27
I roto i te taonga: 10765 pcs
Tikiake:
RFQ
3637NF/2
3637NF/2
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 250V
Tikiake: 3637NF/2.pdf
Whakaahuatanga: SECURITY TORX SOFTFINISH T25S
Whakaahuatanga: TORX SOFTFINISH SCRDRV T30
3637NF
3637NF
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 3637NF.pdf
Whakaahuatanga: SECURITY TORX SOFTFINISH T15S
Whakaahuatanga: SECURITY TORX SOFTFINISH T27S
Whakaahuatanga: SECURITY TORX SOFTFINISH T20S
3637NFUL
3637NFUL
Tikiake: 3637NFUL.pdf
Whakaahuatanga: TORX SOFTFINISH SCRDRV T15
Whakaahuatanga: TORX SOFTFINISH SCRDRV T20
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel