302CBEJ8126
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 302CBEJ8126
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 302CBEJ8126
Tau Wae 302CBEJ8126 Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4158 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 300
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 15.24mm x 12.83mm Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 250,000 Cycles
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Square, Button
Ngā Hua e hāngai ana
302DCR NC404
302DCR NC404
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: M12M RECEP REAR 5POLE
I roto i te taonga: 3849 pcs
Tikiake: 302DCR NC404.pdf
RFQ
302CQE
302CQE
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
I roto i te taonga: 5996 pcs
Tikiake: 302CQE.pdf
RFQ
302AX
302AX
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: XFRMR LAMINATED 198VA CHAS MOUNT
I roto i te taonga: 737 pcs
Tikiake: 302AX.pdf
302FG1K
302FG1K
Kaihanga: U.S. Sensor
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K DO35