2644LP/2A222000L0
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2644LP/2A222000L0
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V
Ngā Rauemi: 1.2644LP/2A222000L0.pdf2.2644LP/2A222000L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2644LP/2A222000L0
Tau Wae 2644LP/2A222000L0 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8926 pcs Pepa Raraunga 1.2644LP/2A222000L0.pdf2.2644LP/2A222000L0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-On-On Raupapa 2600
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 30.00mm x 22.00mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 2644LP2A222000L0 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SP3T 8A (DC) Panel Mount, Snap-In
Whakatauranga onamata 8A (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black
Takahanga SP3T Momo Kaihoko Concave (Standard V)
Te Waitohu Mahi No Marking
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: MOUNT BRACKET MILLENIUM 89450
I roto i te taonga: 4265 pcs
Tikiake: 26450101.pdf
RFQ
26445
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 2MM 5.9"
I roto i te taonga: 16887 pcs
Tikiake: 26445.pdf
RFQ
2645LH/2A232000L0
2645LH/2A232000L0
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V
Tikiake: 2645LH/2A232000L0.pdf
26455
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 1/16" 5.9"
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: DIN RAIL PLATE FOR MILLENIUM SUP
Kaihanga: Fair-Rite Products Corp.
Whakaahuatanga: 44 MATERIAL 11 HOLE BEAD
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 3MM 6.3"
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 2.5MM 6.3"
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 5/64" 5.9"
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 3/32" 5.9"
Whakaahuatanga: 44 MATERIAL 6 HOLE BEAD
Whakaahuatanga: 44 CMSM BEAD BLANK
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel