2641LP/2A222000L0
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2641LP/2A222000L0
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPST 16A 125V
Ngā Rauemi: 2641LP/2A222000L0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2641LP/2A222000L0
Tau Wae 2641LP/2A222000L0 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPST 16A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12906 pcs Pepa Raraunga 2641LP/2A222000L0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Off
Raupapa 2600 Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 30.00mm x 22.00mm
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 2641LP2A222000L0
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPST 16A (AC), 15A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 16A (AC), 15A (DC)