1D27F1500
APEM Inc.APEM Inc.
1D27F1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1D27F1500
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH JOYSTICK 6A 250V
Ngā Rauemi: 1D27F1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1D27F1500
Tau Wae 1D27F1500 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH JOYSTICK 6A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1023 pcs Pepa Raraunga 1D27F1500.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Tuhinga o mua -
Momo Joystick, 2 - Axis Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga 8-Way Directional Raupapa 1000
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 22.00mm Dia Whakaputa Digital (Mechanical Switch)
Ētahi Ingoa 679-1407 Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Nga Mahi, Tetahi -
Ngā āhuatanga Includes Limiter and Bezel Set Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Joystick, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output Whakatauranga onamata 6A (AC)
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Kaihoko Joystick
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HF27P10
HF27P10
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH JOYSTICK HALL EFFECT
I roto i te taonga: 536 pcs
Tikiake: HF27P10.pdf
RFQ
1D25UL
1D25UL
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: 1D25UL 25A CIRCUIT BREAKER D CHA
I roto i te taonga: 3536 pcs
Tikiake:
RFQ
1D20DL
1D20DL
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: 1D20DL 20A CIRCUIT BREAKER D CHA
I roto i te taonga: 4185 pcs
Tikiake:
1D2UL
1D2UL
Whakaahuatanga: CIR BRKR THRM-MAG 2A LEVER
Tikiake: 1D2UL.pdf
1D2UM
1D2UM
Tikiake: 1D2UM.pdf
1D2.5UM
1D2.5UM
Whakaahuatanga: 1D2.5UM 2.5ACIRCUIT BREAKER D CH
1D2DL
1D2DL
Whakaahuatanga: 1D2DL 2A CIRCUIT BREAKER D CHAR
Whakaahuatanga: 1D25UM 25A CIRCUIT BREAKER D CHA
1D25DL
1D25DL
Whakaahuatanga: 1D25DL 25A CIRCUIT BREAKER D CHA
1D20UL
1D20UL
Whakaahuatanga: 1D20UL 20A CIRCUIT BREAKER D CHA
1D20UM
1D20UM
Whakaahuatanga: CIR BRKR THRM-MAG 20A LEVER
Tikiake: 1D20UM.pdf
9SA10SQ6500
9SA10SQ6500
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH JOYSTICK INDUCTIVE
I roto i te taonga: 506 pcs
Tikiake: 9SA10SQ6500.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel