13445AD24X768
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 13445AD24X768
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
Ngā Rauemi: 13445AD24X768.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 13445AD24X768
Tau Wae 13445AD24X768 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1920 pcs Pepa Raraunga 13445AD24X768.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 13000
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 150,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Te Oranga Rawa 20,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 4A (AC/DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Silver Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Round, Plunger
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
13445AD2GX657+U486
13445AD2GX657+U486
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 125V
I roto i te taonga: 2745 pcs
Tikiake: 13445AD2GX657+U486.pdf
RFQ
13445A9X768
13445A9X768
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 2209 pcs
Tikiake: 13445A9X768.pdf
RFQ
13445A9GX768
13445A9GX768
Tikiake: 13445A9GX768.pdf
13445AD2G
13445AD2G
Tikiake: 13445AD2G.pdf
134454X778
134454X778
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 4A 28V
Tikiake: 134454X778.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TERMINAL, COPALUM, SEALED, 1/4,
Tikiake:
13445AD2GX657
13445AD2GX657
Tikiake: 13445AD2GX657.pdf
13445A
13445A
Tikiake: 13445A.pdf