122441RAD2G12X408
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 122441RAD2G12X408
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
Ngā Rauemi: 1.122441RAD2G12X408.pdf2.122441RAD2G12X408.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 122441RAD2G12X408
Tau Wae 122441RAD2G12X408 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1521 pcs Pepa Raraunga 1.122441RAD2G12X408.pdf2.122441RAD2G12X408.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On-Mom
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw
Te Oranga Rawa 20,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SP3T Panel Mount
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga SP3T
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 17.30mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
122443
Kaihanga: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Whakaahuatanga: CONN TNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
I roto i te taonga: 18466 pcs
Tikiake: 122443.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN FMALE INSERT 19PS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 2553 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN MALE INSERT 19POS SOLDER
Tikiake:
122442RP
122442RP
Whakaahuatanga: CONN RP-TNC JACK STR 50OHM CRIMP
Tikiake: 122442RP.pdf
122440
Whakaahuatanga: CONN TNC RCPT STR 50 OHM PCB
Tikiake: 122440.pdf
Whakaahuatanga: CONN FMALE INSERT 19POS SOLDER
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: GUIDE, LOOP
I roto i te taonga: 533 pcs
Whakaahuatanga: TNC STRAIGHT PCB JACK, THROUGH H
Tikiake: 122440RP.pdf
Whakaahuatanga: KIT, WIRE RUN OUT
I roto i te taonga: 177 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel