12164AD2G12X408
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12164AD2G12X408
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DP3T 4A 125V
Ngā Rauemi: 1.12164AD2G12X408.pdf2.12164AD2G12X408.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 964 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12164AD2G12X408
Tau Wae 12164AD2G12X408 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DP3T 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 964 pcs Pepa Raraunga 1.12164AD2G12X408.pdf2.12164AD2G12X408.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw
Te Oranga Rawa 20,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DP3T Panel Mount
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga DP3T
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 11.80mm