12148AK12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12148AK12
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
Ngā Rauemi: 12148AK12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12148AK12
Tau Wae 12148AK12 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1737 pcs Pepa Raraunga 12148AK12.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Off-Mom
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 11.80mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12147AX408+U13
12147AX408+U13
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
I roto i te taonga: 1499 pcs
Tikiake: 12147AX408+U13.pdf
RFQ
12149A3V
12149A3V
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 1721 pcs
Tikiake: 12149A3V.pdf
RFQ
12149A
12149A
Tikiake: 12149A.pdf
12148
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: WRSTBND 7MM SKT-4MM SKT W/DSK