12146AD2G12X408
APEM Inc.APEM Inc.
12146AD2G12X408 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12146AD2G12X408
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
Ngā Rauemi: 12146AD2G12X408.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12146AD2G12X408
Tau Wae 12146AD2G12X408 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1221 pcs Pepa Raraunga 12146AD2G12X408.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Sealing by Two O-Rings
Te Oranga Rawa 20,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 11.80mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12146A2V
12146A2V
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
I roto i te taonga: 1419 pcs
Tikiake: 12146A2V.pdf
RFQ
12146AGK2V
12146AGK2V
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 1386 pcs
Tikiake: 12146AGK2V.pdf
RFQ
12146AD2G
12146AD2G
Tikiake: 12146AD2G.pdf
12146AD2G1V
12146AD2G1V