SP23K16F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP23K16F
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.16K OHM 1% 2.5W 4823
Ngā Rauemi: 1.SP23K16F.pdf2.SP23K16F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP23K16F
Tau Wae SP23K16F Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES SMD 3.16K OHM 1% 2.5W 4823 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19628 pcs Pepa Raraunga 1.SP23K16F.pdf2.SP23K16F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Raupapa SP, CGS Tuhinga 3.16 kOhms
Mana (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Paa / Case 4823 J-Lead Ētahi Ingoa 1624304-1
1624304-1-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.210" (5.33mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.16 kOhms ±1% 2.5W Chip Resistor 4823 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound