SC30331KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC30331KT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC30331KT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.SC30331KT.pdf2.SC30331KT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC30331KT
Tau Wae SC30331KT Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 79MA 28 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63526 pcs Pepa Raraunga 1.SC30331KT.pdf2.SC30331KT.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SC30, Sigma Inductors
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 1624020-1
1624020-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 79mA 28 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Whakatauranga onamata 79mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC30471KT
SC30471KT
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 65MA 42 OHM TH
I roto i te taonga: 66170 pcs
Tikiake: SC30471KT.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH
I roto i te taonga: 52243 pcs
Tikiake: SC30221KT.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 222MA 3.6 OHM TH
SC302R2KT
SC302R2KT
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 665MA 400 MOHM
Tikiake: SC302R2KT.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 198MA 4.5 OHM TH
SC301R8KT
SC301R8KT
Whakaahuatanga: SC30-10-2516-10 1.8UH AMMO 1000
Tikiake:
SC304R7KT
SC304R7KT
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 384MA 1.2 OHM TH
Tikiake: SC304R7KT.pdf
SC303R9KT
SC303R9KT
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 420MA 1 OHM TH
Tikiake: SC303R9KT.pdf
SC302R7KT
SC302R7KT
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM
Tikiake: SC302R7KT.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 232MA 3.3 OHM TH
SC303R3KT
SC303R3KT
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 455MA 850 MOHM
Tikiake: SC303R3KT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel