ROX2SF2R2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SF2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX2SF2R2
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ROX2SF2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX2SF2R2
Tau Wae ROX2SF2R2 Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 868707 pcs Pepa Raraunga ROX2SF2R2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Raupapa ROX, Neohm Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 9-1625890-4
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film