ROX1SF82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SF82K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX1SF82K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 82K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.ROX1SF82K.pdf2.ROX1SF82K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX1SF82K
Tau Wae ROX1SF82K Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 82K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5508 pcs Pepa Raraunga 1.ROX1SF82K.pdf2.ROX1SF82K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Raupapa ROX, Neohm Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 4-1625883-6
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film