OS3R005F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OS3R005F
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 3W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: OS3R005F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OS3R005F
Tau Wae OS3R005F Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 3W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91724 pcs Pepa Raraunga OS3R005F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.598" L x 0.079" W (15.20mm x 2.00mm)
Raupapa OS, CGS Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1879374-1
1879374-1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.000" (25.40mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Te hanganga Metal Element