LR2F100R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR2F100R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR2F100R
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 3/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.LR2F100R.pdf2.LR2F100R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR2F100R
Tau Wae LR2F100R Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 100 OHM 3/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1420207 pcs Pepa Raraunga 1.LR2F100R.pdf2.LR2F100R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Raupapa LR, Neohm Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1622673-1
1622673-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film