LR1F360K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F360K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR1F360K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 360K OHM 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.LR1F360K.pdf2.LR1F360K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR1F360K
Tau Wae LR1F360K Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 360K OHM 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4207206 pcs Pepa Raraunga 1.LR1F360K.pdf2.LR1F360K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Raupapa LR, Neohm Tuhinga 360 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1622446-1
1622446-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 360 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film