HSC3003R2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC3003R2J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSC3003R2J
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 3.2 OHM 5% 300W
Ngā Rauemi: 1.HSC3003R2J.pdf2.HSC3003R2J.pdf3.HSC3003R2J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSC3003R2J
Tau Wae HSC3003R2J Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 3.2 OHM 5% 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3189 pcs Pepa Raraunga 1.HSC3003R2J.pdf2.HSC3003R2J.pdf3.HSC3003R2J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm) Raupapa HS, CGS
Tuhinga 3.2 Ohms Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 3-1630027-0
A137246
HSC3003R2J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Kāhua Ara Terminal Screw Type
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound