H856RFYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H856RFYA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H856RFYA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 56.0 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H856RFYA.pdf2.H856RFYA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H856RFYA
Tau Wae H856RFYA Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 56.0 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107971 pcs Pepa Raraunga 1.H856RFYA.pdf2.H856RFYA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Raupapa Holco, Holsworthy Tuhinga 56 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1-1879617-9
1-1879617-9-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Te hanganga Metal Film