H82K2DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H82K2DYA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H82K2DYA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 2.20K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H82K2DYA.pdf2.H82K2DYA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H82K2DYA
Tau Wae H82K2DYA Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 2.20K OHM 1/4W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72111 pcs Pepa Raraunga 1.H82K2DYA.pdf2.H82K2DYA.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Raupapa Holco, Holsworthy Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2-1879643-2
2-1879643-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Te hanganga Metal Film