H4249KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4249KBDA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H4249KBDA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 249K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H4249KBDA.pdf2.H4249KBDA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H4249KBDA
Tau Wae H4249KBDA Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 249K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88916 pcs Pepa Raraunga 1.H4249KBDA.pdf2.H4249KBDA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Raupapa Holco, Holsworthy Tuhinga 249 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2-1879671-7
2-1879671-7-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 249 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Te hanganga Metal Film